İNGİLTERE ZİYARETÇİ - TURİST VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

Akademisyenler için İngiltere Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2019-02-11 16:48:52

İngiltere'de bir enstitüde veya ünivesitede araştırma yapmak, akademik çalışmalarda bulunmak amacıyla 6 aydan kısa süreli bulunmak isteyen akdemisyenlerin sahip olması gereken İngiltere Vizesi türü İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi'dir.

İngiltere'de seminer veya panellere katılmak isteyen akademisyenler de İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi kapsamında İngiltere Vizesi başvurusu yapabilir. 

Ancak unutulmamalıdır ki; İngiltere'de herhangi bir akademik amaç taşımaksızın, turistik veya bir başka sebeple bulunmak isteyen akademisyenler mesleklerinden ve ünvanlarından bağımsız olarak İngiltere Ziyaret/Turist Vizesi'ne veya seyahat amaçlarına uygun olan bir başka İngiltere Vizesi türüne başvurmalıdırlar. İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi yalnızca akademik çalışma yapmak üzere İngiltere'ye seyahat edecek akademisyenleri kapsamaktadır.

İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi için Akademisyenler için İngiltere Ziyaretçi Vizesi sayfasını inceleyebilir ve iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçerek uzmanlarımızla görüşebilir, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi başvuru prosedürünüzü başlatabilirsiniz. 

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "Akademisyenler için İngiltere Vizesi" sayfası 1870 defa okundu
  • akademik ziyaretçi, ingiltere, akademi, vize, araştırma
x

Bizi Takip Edin