İNGİLTERE ZİYARETÇİ - TURİST VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Ziyaretçi / Turist Vize Ücretlerine Zam!

Güncellenme Tarihi: 2019-02-16 03:36:09

Türkiye'den yapılacak İngiltere ziyaretçi vize başvuru harçlarında önümüzdeki Nisan ayında artış olması bekleniyor. Özellikle yaz aylarında İngiltere'ye turistik veya ziyaret amaçlı gidecek kişilerin zamdan etkilenmemeleri için başvurularını bu tarihten önce yapmaları tavsiye ediliyor.

 

İngiltere Hükümeti vize ücretlerinde Türkiye'den yapılacak başvurular için artışa gitmeyi planlıyor. İngiltere vizesi türlerinin tamamının bu zamdan etkileneceği tahmin ediliyor. Bu bakımdan turistik, ziyaret veya bir başka amaçla İngiltere'ye gitmek isteyen kişilere Nisan 2015 tarihinden önce başvurularını tamamlamalarını öneriyoruz.

İngiltere vize türleri İngiltere'ye seyahat sebebine ve süresine göre değişmektedir. Her bir vize türü için ödenmesi gereken vize harcı miktarı da değişmektedir. Bahar aylarında yapılacak artış tüm vize türlerini etkileyecek olup özellikle yaz aylarında İngiltere'ye gitmeyi düşünen kişilerin başvurularını erken yapmaları bu anlamda oldukça karlı olacaktır.

İngiltere vize türleri, vize ücretleri ve gerekli evraklara dair bilgi için bizimle irtibata geçebilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep'te bulunan ofislerimize gelerek İngiltere vize başvuruları alanında uzman danışmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz. 

İrtibat detaylarımıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Vize başvuru hakkında daha geniş çapta bilgiye İngiltere Ziyaretçi Vizesi sayfasından ulaşabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Ziyaretçi / Turist Vize Ücretlerine Zam!" sayfası 4950 defa okundu
  • ingiltere vize harcı, ingiltere vize ücreti, zam, ingiltere, vize, ziyaret, turist
x

Bizi Takip Edin