İNGİLTERE ZİYARETÇİ - TURİST VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere Ziyaretçi Vizesi'ne Kimler Başvurabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-02-15 01:46:15

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi türlerine çeşitli sebeplerden ötürü İngiltere'ye 6 aydan kısa süreli seyahat etmeyi planlayan kişiler başvurabilirler. Unutulmamalıdır ki; İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi türleri herhangi bir çalışma iznini kapsamaz.

Dolayısıyla herhangi bir İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi kapsamında İngiltere'de bulunan kişiler sezonluk veya part-time olsa dahi herhangi bir yerde çalışamazlar. Bununla beraber herhangi bir maddi gelir olmaksızın yalnızca toplantı ve/veya görüşme amaçlı veya saha ve pazar araştırması için 6 aydan kısa süreli olarak İngiltere'de bulunmak isteyen kişiler İngiltere İş Ziyareti Vizesi kapsamında başvuru yapabilirler.

İngiltere'de bulunan bir aile bireyini ziyaret etmek amacıyla İngiltere Aile Ziyareti Vizesi kapsamında başvuru yapılabilirken, yalnızca turistik amaçlı 6 aydan kısa süreli seyahatler için İngiltere Genel Ziyaret (Turist) Vizesi başvurusu yapılmalıdır. 

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi türlerini incelemek ve seyahatinize uygun vize türünü görmek için İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi sayfasında bulunan listeden vize türlerini inceleyebilir, seyahatinize uygun İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi başvuru prosedürünü öğrenmek ve başvuru yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere Ziyaretçi Vizesi'ne Kimler Başvurabilir?" sayfası 1757 defa okundu
  • ingiltere vizesi, ziyaretçi vizesi, turist vizesi, ingiltere, ziyaretçi, turist, vize, 6 ay
x

Bizi Takip Edin