İNGİLTERE ZİYARETÇİ - TURİST VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

Din Adamları (Görevlileri) Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2019-02-15 18:50:45

Din görevlileri İngiltere’ye geliş amaçlarına yönelik olarak iki farklı vize türüne başvuru yapabilirler.

Eğer İngiltere’ye iş görüşmesi yapmak, aynı veya farklı din mensupları ile görüşmek, toplantı veya konferansa katılmak, konuşma yapmak ya da herhangi bir kuruluşu din görevlisi sıfatıyla ziyaret etmek gibi 6 aydan kısa süreli giriş yapacaklarsa İngiltere Ziyaretçi Vizesine İş Ziyareti kapsamında başvurabilirler.

Ancak İş Ziyareti kapsamında alınan bir vizeyle İngiltere’de çalışamaz, herhangi bir aktif görevde bulunamaz, kısa süreli dahi olsa bir din görevlisinin yerini alamazlar. Şayet böyle bir amaç için gidilecekse, en doğrusu ilk aşamada İngiltere Çalışma Vizesine başvurmak olacaktır.

İngiltere Çalışma Vizesi ile ilgili bilgi almak için web sitemizin ilgili başlığı altında inceleyebilir veya firmamızla irtibat geçerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki buradaki bilgiler İngiltere Ziyaretçi Vizeleri başlığı altında belirtilen bilgilere ek olarak verilmiş bilgilerdir. Başvuru yapmadan önce lütfen İngiltere Ziyaretçi Vizeleri başlığı altındaki genel bilgileri de inceleyiniz.

Daha detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "Din Adamları (Görevlileri) Vizesi " sayfası 1977 defa okundu
  • din görevlileri, din mensupları, din görevlisi, ingiltere iş ziyareti vizesi
x

Bizi Takip Edin