İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2019-04-09 03:25:15

İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere'de öğrenci olan çocuğunun eğitimi süresi boyunca ilgilenmek için İngiltere'ye giriş yapmak isteyen aile bireylerini ilgilendiren bir vize türüdür.

İngiltere’de bir eğitim kurumunda öğrenci olan bir çocukla, eğitim süresi boyunca, ilgilenmek amacıyla İngiltere’ye giriş yapmak isteyen aile bireyleri, İngiltere Ziyaretçi Vizesi başlığı altında verilen bilgilere ek olarak aşağıdaki koşulları da sağlamalıdırlar.

  • İngiltere’de eğitim gören öğrencinin, Öğrenci Çocuk statüsünde sayılabilmesi için, 12 yaşından küçük olması gerekmektedir.

  • İngiltere’de eğitim gören çocuk özel bir eğitim kurumunda öğrenci olmalıdır.

  • İngiltere’ye yerleşmek gibi bir niyetlerinin bulunmadığını ve çocuğun öğreniminin bitimini takiben kendi ülkelerine geri döneceklerini ispatlayan belgeler vize başvurusu sırasında sunulmalıdır.

Unutulmamalıdır ki buradaki bilgiler İngiltere Ziyaretçi Vizeleri başlığı altında belirtilen bilgilere ek olarak verilmiş bilgilerdir. Başvuru yapmadan önce lütfen İngiltere Ziyaretçi Vizeleri başlığı altındaki genel bilgileri de inceleyiniz.

Daha detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi" sayfası 2692 defa okundu