İngiltere Sanatçı Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2019-04-09 00:37:47

Müzik yarışmalarına katılmak, dinleyicilere ve topluluğa açık olmayan yetenek sınavlarına katılmak, ücretsiz bir şekilde sanatı icra etmek için etkinliklere katılmak amacıyla İngiltere'ye gitmek isteyen Sanatçıların başvurabileceği bir vize türüdür.

  • Müzik yarışmalarına katılmak

  • Performans ücreti almadan sanat icra etmek (Sanatçı kimliğiyle uluslar arası üne kavuşmuş kişiler için)

  • Halka veya dinleyicilere açık olmayan bir yetenek sınavına katılmak

  • Toplantı, görüşmelere katılmak ya da anlaşma imzalamak

  • Sanatçının yahut organizatörünün herhangi bir ücret almayacağı, yardım amaçlı düzenlenen etkinliklere katılmak (konser, oyun, gösteri vs.)

gibi amaçlarla İngiltere’de bulunmak isteyen sanatçılar ve bunların organizatörleri, yardımcıları, teknik ve yardımcı ekipleri, koruma görevlileri, diyetisyenleri vs. İngiltere Ziyaretçi Vizesine başvurabilirler.

Ancak bunların dışında profesyonel anlamda çalışma olarak sayılabilen herhangi bir amaç söz konusuysa başvurulması gereken vize türü İngiltere Çalışma Vizesidir.

İngiltere Çalışma Vizesi ile ilgili bilgi almak için web sitemizin ilgili başlığı altında inceleyebilir veya firmamızla irtibat geçerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki buradaki bilgiler İngiltere Ziyaretçi Vizeleri başlığı altında belirtilen bilgilere ek olarak verilmiş bilgilerdir. Başvuru yapmadan önce lütfen İngiltere Ziyaretçi Vizeleri başlığı altındaki genel bilgileri de inceleyiniz.

Daha detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Sanatçı Vizesi " sayfası 2629 defa okundu