İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu

Okunma sayısı: 1122
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru formu ve başvuru ücreti yatırıldıktan sonra başvuru için gerekli belgeler listesi uzmanlarımızdan temin edilerek tercümesi gerekenlerin tercümeleri de yaptırılarak eksiksiz şekilde başvuru dosyasına koyulmalıdır.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu gerekli belgeleri arasında eksik veya hatalı bilgi/belge bulunması halinde İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu reddi ile karşılaşılabilir.

İngiltere sınırları içindeyken veya dışındayken başvuru merkezlerine başvuru yapılarak, alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyaları değerlendirilebilmesi için teslim edilir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvuru süresi Türkiye'den yapılan başvurularda yaklaşık 12 hafta, İnglitere'den yapılan başvurularda ise 6 aya kadar çıkabilmektedir. 

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında bilgi ve danışmanlık alabilmek için burayı ziyaret edin.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Bu sebeple İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alınması vize başvurularının olumlu olma ihtimalini artırtabilecek bir etkendir. Danışmanlık işlemlerinin neler olduğu, vize başvurularında nasıl destek alınabileceğini öğrenmek için tıklayınız.

  • Ankara Antlaşması Vizesi türüne başvurup vize alan bireyler öncelikle 1 yıllık vize verilmektedir. 1, 2 yıllık veya 3 yıllık verilebilen vize uzatma başvurusu yapma hakkınız bulunmaktadır.
  • Bu İngiltere vizesi kapsamında kişilerin eş ve 21 yaşından küçük çocuklarının Birleşik Krallık’a giderek aile birlikteliğinin sağlanması için bağımlı olarak başvuru yapmaları da mümkündür.
  • Sektör kısıtı, sermaye limiti, eğitim seviyesi, tecrübe süresi, İngilizce bilme seviye şartı olmaksızın Ankara Anlaşması Vizesi başvurusu yapabilirler.

Ankara Anlaşması Vizesi başvuru şartları ve başvuru işlemleri hakkında firmamızın uzman danışmanlarından bilgilendirme alabileceksiniz.