İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu

Okunma sayısı: 1181
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu

İngiltere’de çalışan bireylerin aile üyeleri de başvuru sahibiyle aile birleşimi amacıyla İngiltere'ye gitmek amacıyla başvuruda bulunabilir.

Bu kişiler İngiltere’de Çalışma Vizesi türlerinden birine sahip olan bireylerin eşi, 18 yaş altı çocukları veya birlikte yaşadığı partnerleri olabilir.

Eşlerin ve partnerlerin vize sahibi olan kişiyle evli olduklarını (evlilik cüzdanıyla) veya en az 2 yıldır birlikte yaşadığını kanıtlayabiliyor olması gereklidir.

İngiltere’de çalışmak isteyen ve çalışma vizesi için başarılı bir başvuru yaparak sonucu olumlu gelen bireyler;

  • Kısa süreli de olsa eğitim alma hakkına sahip olabileceklerdir.
  • Eşleri ve çocukları da İngiltere’ye uygun vize türüne başvuruda bulunarak çalışabilecek ve eğitim alabilecektir.
  • Çalışma vizesi başvurusu sahibi bireylerin eşi, partneri, çocukları ve aile bireyleri de İngiltere’ye bağımlı başvurusu yaparak gidebilecektir.
  • 5 yıl İngiltere’de çalıştıktan ve gerekli başvuru şartlarını sağladıktan sonra İngiltere’de sürekli oturum başvurusu ve İngiltere vatandaşlık başvurusu yapabileceklerdir.
  • Sağlık hizmetlerinden vize türünün belirlediği sınırlar çerçevesinde faydalanabileceklerdir.

İngiltere’de çalışma izni almak mümkün müdür?, İngiltere’de çalışma hakkı nasıl alınır?, Birleşik Krallık'ta çalışmak isteyenler hangi evrakları hazırlamalıdır? gibi soruları bulunan bireyler TIKLAYINIZ!

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu ve İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında detaylı bilgi alabileceğiniz uzmanlarımıza burayı ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu oldukça karmaşık yapıdadır ve İngiltere vizesi en zor alınan vize türlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu sebeple İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık alınması veya alanında uzmanlaşmış firmamızdan bilgi edinilmesi vize başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimalini artırtabilecektir.

Danışmanlık işlemlerinin neler olduğu, İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında nasıl destek alınabileceği hususunda bilgilendirme için tıklayınız.