İngiltere Konsolosluğu

Okunma sayısı: 2018
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Konsolosluğu

İngiltere temsilcilikleri başvuru işlemleriyle ilgili bilgi vermeyeceği gibi vize başvuru işlemleri ile ilgili hizmet de vermeyecektir. İngiltere Konsolosluğu ve elçilikleri vize başvuru işlemlerini kabul etmemektedir.

İngiltere vizesi başvurularının değerlendirilmesinde görevli olan tek mercii İngiltere’nin İstanbul Konsolosluğu’dur.

İngiltere vizesi başvurularınız TLScontanct aracılığıyla yapılmakta ve İstanbul Konsolosluğu tarafından değerlendirilerek yanıtı ortalama 15 gün içerisinde belli olmaktadır.

İngiltere vizesine örneğin öğrenci olarak başvuru yapmak isteyen bireyler de vize prosedürlerini uygulaması gereklidir.

İngiltere vizesi türlerinin başvuru şartlarının birbirinden farklı olması sebebiyle İngiltere’ye yapacağınız seyahatlerinizin amacına göre vize türünüzü belirlemeniz uygun olacaktır.

Bunun için uzmanlarla görüşme yaparak İngiltere Konsolosluğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlara ulaşmak için tıklayın.

İngiltere vizesi başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Danışmanlık ile İngiltere vizesi başvurusu yapılması büyük fayda sağlayacaktır.

İngiltere vizesi başvuru işlemlerini vize danışmanlarıyla başlatan bireyler vize başvuru sürecinin başından sonuna kadar destek alabilecektir. İngiltere vizesi başvuruları için konunun uzmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir. Detaylar için tıklayın.