İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Neden Gereklidir?

Güncellenme Tarihi: 2019-05-29 16:46:13

İngiltere’de süresiz oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı bulunan birinci dereceden aile bireylerini 1 yıl içinde 6 aydan kısa olmak şartıyla ziyaret etmek isteyen kişinin doldurması zorunlu olan bir formdur.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu, başvuru sahibinin İngiltere’deki yakın akrabalarını ziyaretinin amacını, ne kadar süre kalacağını, İngiltere’de bulunan akrabasının yakınlık derecesini, mali durumunu ve seyahatine ilişkin birçok bilgiyi yazacağı formdur.

Bu formun başvuru dosyanızda bulunması oldukça önemlidir. Başvuru sahibinin bu form içerisine yazacağı bilgilerin eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgiler içermesi sayesinde İngiltere vizesi alabilme olasılığı artmaktadır. İngiltere vizesi başvurularını değerlendirmekle görevli vize memuru İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu ile başvuru sahibinin ziyaret niyetini, İngiltere’de kalıcı olmayacağını veya İngiltere vizesi ile başka bir şeyi amaçlamadığını anlayacaktır. İngiltere vize başvurusu yapılırken iki şeye dikkat edilmesi başvurularınızın kabul oranını artıracaktır. Birincisi başvuru evraklarınızın eksiksiz olması ve doğru bilgi içermesidir. Eğer evraklarınız eksik olur ve yanlış bilgi içerirse vize reddi veya vize başvuru yasağı alma ihtimaliniz vardır. İkincisi ise vize başvurularının İngiltere vizesi konusunda uzman danışmanlarla yapılmasıdır. İngiltere vizesi başvuru işlemleri, vize türleri ve İngiltere vizesi şartları hususunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla yapmaya karar vermeniz halinde, başvuru dosyanızdaki evrak yeterliliğinin sağlanması noktasında yapılacak çalışmalar sayesinde vize kabul oranı daha yüksek olabilmektedir. Başvurunun daha başarılı ve ikna edici olabilmesini sağlayacak olan eksik bilgi veya belgelerin tespiti halinde uzmanlarımız bu belgeleri başvuru sahibinden başvuru dosyasına eklemesi talebinde bulunabilecektir. Başvuru dosyasının dikkatle hazırlanması sonrasında başvuru işlemlerinin tamamlanabilmesi için uzmanlarımız bireyler adına online olarak başvuru merkezlerinden randevu alacaktır. İngiltere vizesi başvuru merkezleri alınan randevu gün ve saatinde başvuru sahibinden aldıkları biyometrik bilgileri ve başvuru dosyasını İngiltere İstanbul Konsolosluğunda değerlendirilebilmesi amacıyla göndermektedir. İngiltere’ye aile ziyareti yapmak isteyen bireyler detaylı bilgi için tıklayınız.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi aile bağlarını güçlendirmek ve korumak için geliştirilmiş bir vize türüdür. Ancak bunu kötüye kullanmak isteyenler elbet olacaktır. İşte bu yüzden vize memurları başvuruları oldukça detaylı incelemektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için prosedürleri eksiksiz uygulayarak, başarılı bir başvurunun yapılması sonucunda vize alan bireylerin elde edeceği avantajlardan bir tanesi İngiltere’de en fazla 30 gün eğitim alabilme hakkıdır. İngiltere’de hangi eğitim programının size uygun olabileceğini, nasıl uygun konaklama bulabileceğinizi ve İngiltere’de eğitim alanında daha birçok sorunun yanıtını İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanlarından öğrenebilirsiniz. Birleşik Krallık’ta nerede eğitim alabileceğiniz, nasıl konaklayacağınız, eğitim programlarının süresi gibi kafanızı karıştıran her konuda İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hattı aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Firmamız 2006’dan bu yana sizlerin İngiltere Vizesi başvurularınızda başarılı olmanız için deneyimli danışmanlarıyla hizmet sunmaktadır. İstanbul, Gaziantep, Ankara, İzmir ve Londra’daki ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi alabilmeniz için profesyonel danışmanlarıyla hizmet veren firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı iletişime geçerek başvurularınıza ilişkin bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

"İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Neden Gereklidir? " sayfası 507 defa okundu