İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Reddine Sebep Olan Durumlar Nelerdir?

Okunma sayısı: 701
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilmek için belirli koşulların sağlanması gerekmektedir.

Bu koşulların dışında özel durumları olan kişilerin bu durumlarını açıklayıcı birtakım belgeler vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilmek için uzman danışmanlarımız tarafından belirlenip, başvuru dosyanıza eklenebilmesi amacıyla talep edilebilmektedir.

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İngiltere Vizesi türlerinin hemen hepsi kendi kategorisinde belirli başvuru şartları içermektedir.

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilmek için belirli koşulların sağlanması gerekmektedir. Bu koşullara örnek olarak kişisel ve mali durumunuza ilişkin belgeler, ziyaret amacıyla gideceğiniz akrabanız hakkında bilgiler, başvuru sırasında teslim edeceğiniz belirli evraklar vb. verilebilir.

Özel bir durumu olan kişilerin başvuru sürecinde bu evraklara ek olarak başka evraklar da başvuru dosyasına koyulduğu takdirde vize onayı alma ihtimalleri artmaktadır.

Vize memurunun vize onayı verebilmesi için, başvuru dosyasının hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde hazırlanması oldukça önemlidir.

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi için uzman danışmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinin başvuru evrakları hakkında bilgi için TIKLAYINIZ!

Başvuru sahibinin başvuru dosyasına koyacağı belgeler içerisinde banka hesap bilgileri, varsa tapu belgeleri, maaş bordrosu vb. gibi önemli finansal kaynaklarının kanıtlarının bulunmaması, şayet kişinin bir sponsoru veya başka açıklanmaya muhtaç özel bir durumu yoksa vize reddine neden olabilir.

Bu belgelere ihtiyaç duyulmasının temel sebebi başvuru sahibinin İngiltere seyahatinin makul maddi koşullar altında olup olmayacağını görebilmek, kişinin seyahati sırasında veya sonrasında maddi veya manevi zarara uğramasını önlemektir.

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi için gerekli belgeler için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi reddine sebep olabilecek durumlar sadece gerekli belgelerin bazılarının başvuru dosyasında bulunmamasından kaynaklanmaz.

Başvuru sahibinin vize türüne göre belirlenmiş evraklarının dosyasında tam olmasına rağmen vize memuru vize reddi kararı verebilmekte hatta vize başvuru yasağı koyabilmektedir.

Bu sebeplerden biri kişinin daha önceki seyahatlerinde göçmenlik kanununu ihlal etmiş olması sayılabilir.

Firmamız uzman danışmanlarıyla iletişime geçtiğiniz takdirde İngiltere seyahatiniz sırasında yapmanız ve yapmamanız gerekenler, İngiltere göçmenlik yönetmelikleri ve uygulamaları konusunda bilgilendirecektir. 

İngiltere vizesi ile İngiltere'ye yalnızca ziyaretçi olarak değil eğitim almak amacıyla öğrenci olarak da gidebilirsiniz.

İngiltere'de uzun süreli veya kısa süreli lisans, yüksek lisans, dil okulu gibi çeşitli eğitimlere katılmak için gitmek isteyen bireyler İngiltere yurt dışı eğitim danışmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alaiblecek, işlemlerini başlatabilecektir. 

Firmamız İngiltere Vizesi başvuruları ve vize reddi itirazı konusunda uzman danışmanlarıyla hizmet vermektedir. Londra, İstanbul, Ankara ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Akraba Ziyareti Vizesi reddine sebep olabilecek durumlar hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı tıklayınız.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularınızda ret cevabı almamanız ve vize reddi almışsanız bunu olumluya çevirebilmek için profesyonel danışmanlarıyla birlikte her türlü desteği verecektir.