İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için Gerekli Evraklar 2019 Yılında Değişecek mi?

Okunma sayısı: 743
Güncellenme Tarihi:

İngiltere vizesi türlerinin başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. İnternetten veya alanında uzman olmayan kişilerden edinebileceğiniz gerçeğe uygun ve güncel olmayan bilgiler yerine uzmanlarımızla başvuru işlemlerine başlamaya karar vermeniz halinde, İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinin başvuru işlemlerinin başlatılmasıyla uzmanlarımızdan gerekli evraklar listesini temin edebilirsiniz.

İngiltere’ye aile bireylerini veya akrabalarınızı ziyarete gitmek istiyorsanız İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusunda bulunmanız gereklidir.

Bu vize türüne başvuruda bulunabilmek için ilk şart İngiltere’de ziyaret edeceğiniz kişilerin birinci dereceden aile üyesi (ebeveynler, çocuklar, kayınbaba, kayınvalide, eş vb.) olmasıdır.

  • İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklardan birkaçı şöyle sıralanabilir:
  • pasaport (ziyaretiniz sırasında geçerli olacak, en az 6 ay süreli),
  • İngiltere Aile Ziyareti Vizesi davetiyesi,
  • başvuru sahibinin mali durumu (tapu belgeleri, maaş bordroları vb.),
  • başvuru sahibinin akrabasının mali durumu,
  • gidiş-dönüş uçak biletleri,
  • varsa otel giriş-çıkış rezervasyonu vb.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için yukarıda örneklendirilen evrakların yanı sıra uzmanlarımız başvuru dosyanızı güçlendirebilecek bilgi veya belgelerin tespiti halinde başvuru sahiplerine bu bilgileri başvuru dosyasına koymasını önerebilir.

Örneğin, daha önceden bir ülkeye göçmenlik yaptıysanız veya ziyarette bulunduysanız, o pasaportun fotokopisi istenmektedir.

Eğer daha detaylı olarak incelerse göçmenlik geçmişinizle ilgili yaptığınız bir yasadışı giriş-çıkışın olup olmaması, vizenin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasını etkileyecektir.

Başvuru dosyası, başvuruya hazır hale getirildiğinde ise uzmanlarımız başvuru sahibi adına başvuru merkezlerinden randevu alacaktır.

Randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler görevlilerce alınır. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde çıkabilmektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar 2019 yılı listesini uzmanlarımızdan temin edebilmek, detaylı bilgi ve danışmanlık alabilmek için tıklayınız.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar 2019 hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz başvurunuzda olumlu sonuç almanızda fayda sağlayacaktır.

İngiltere Vizesi konusunda firmamız 2006’dan beri uzman danışmanlarıyla İngiltere’ye vize almak isteyen herkese hizmet veren İngiltere vizesi konusunda uzman bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile iletişime geçerek İngiltere vizesiyle ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İstanbul, Ankara ve Londra’daki ofislerimizi ziyaret ederek danışmanlarımızla görüşerek başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz.