İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Neden Reddedilir?

Okunma sayısı: 813
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru sürecini firmamızın uzmanlarıyla birlikte sürdürme kararı alan bireyler, İngiltere’ye yapacakları seyahate uygun başvuru türünün doğru belirlenmesi sonrasında gerekli belgeler listesini uzmanlarımızdan temin edebilecektir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusu yapan kişinin belirli evrakların başvuru dosyasında bulunması gerekmektedir.

Bu vize türü için gerekli evraklardan bazıları; kişinin şahsi durumuna ilişkin evrakları (evlilik cüzdanı vb.), maddi yeterliliğe ilişkin evraklar (banka hesabı, maaş bordrosu vb.), ziyaret amacına ilişkin evraklar (İngiltere Aile Ziyareti Vize Dilekçesi, spor müsabakası katılım bileti vb.) olabilmektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusu için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru dosyasının dosyanın ikna edici ve inandırıcı olabilmesi adına ek belge veya bilgi uzmanlarımızca tespit edildiği takdirde bu belgeler başvuru sahibi tarafından temin edilerek başvuru dosyasına eklenir.

Gerekli başvuru formlarının doldurulması, niyet mektubu ve davetiyenin yazılmasından sonra evrakların tercümesi tamamlanır. Başvuru dosyası son haline getirilerek İngiltere vizesi başvuru merkezlerinden randevu alınır ve başvuru dosyası son aşama olarak teslim edilir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru sonucu olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. İngiltere Aile Ziyareti Vize reddi en başta eksik/sahte evrak ve yalan beyan nedeniyle gerçekleşmektedir.

Belgelerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmanız gerekmektedir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli belgelerin tamamını ve olumlu sonuç alma ihtimalini artırabilmek için neler yapılabileceğinizi uzmanlarımızdan öğrenebilmek için tıklayınız.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de eğitim alma süresini aşan bireyler, vize süresi bittikten sonra ülkeden ayrılmayan bireyler de daha sonra İngiltere vizesi türlerine başvurularında problem yaşayabilir ve vize reddi ile karşılaşabilir.

İngiltere vizesi reddine itiraz kapsamlı başvurusunu, uzmanlaşmış danışmanlarımızla yapmaya karar veren bireyler ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla başvuru işlemlerini başlatabilirler.

Uzmanlarımız başvuru işlemleri süresince ihtiyacınız olan tüm bilgi ve danışmanlığı sizlere sunacak olup olumsuz sonucunuzu olumluya çevirebilmek adına profesyonel hizmet verecektir.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında olduğu gibi İngiltere Aile Ziyareti Vize başvuru reddine itiraz başvurularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.