İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Süresi Neden Uzun Sürer?

Okunma sayısı: 744
Güncellenme Tarihi:

İngiltere vizesi türlerinden biri olan İngiltere Aile Ziyareti Vizesi İngiltere’de yaşayan aile bireylerini ziyaret amacıyla başvuru yapılması gereken bir vize türüdür. 1 yıl içinde en fazla 6 aylık bir süre için verilebilmektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru süresi çeşitli nedenlerle uzamaktadır. Bu nedenlerin en başında İngiltere Konsolosluğu'nun yoğunluğu gösterilebilir.

İngiltere Konsolosluğuna yapılan başvurular bazı dönemler arttığında başvuru süreleri uzayabilmektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Süresi uzun sürmesinin diğer bir nedeni de evraklarınızın eksik veya fazla olmasıdır. Bazı bireyler kendi imkanlarıyla ve eksik bilgilerle hazırladıkları dosyalar ile başvuru yapmakta ve vize reddi hatta vize başvuru yasağı almaktadırlar.

Ancak İngiltere vizesi konusunda uzman danışmanlardan yardım alındığı takdirde vize reddi cevabı alma olasılığı en aza indirilmektedir.

Başvuru sahibi profesyonel danışmanlarımızdan edindikleri İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar listesindeki belgeleri temin edip, doğruluğundan emin olduktan sonra başvuru yapabilmekte ve öncelikli servislerle de başvuru süresini kısaltabilmektedir.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de kısa süreli de olsa eğitim alınabilecek olup İngiltere’de çalışma hakkı elde edemeyeceksiniz.

İngiltere’de uzun süreli lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitimler almak isteyen bireyler profesyonel eğitim danışmanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Başvuru sürecinin kısalmasına yardımcı olan belirli servislerden bazıları şunlardır. Öncelikli servis (Priority Visa Service) başvuruları 5 iş günü içerisinde çıkmaktadır.

Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ise 24 saat içerisinde başvuru sürecini sonuçlandırmayı sağlamaktadır. Vize türleri, vize başvuruları ve diğer öncelikli servis türleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla ile irtibata geçiniz.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri, İngiltere vize başvuru evrakları listesi, İngiltere Ziyaretçi Vizesi türleri gibi çeşitli konularda bilgi alabilmek için İngiltere Turist/Ziyaretçi başvurusu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız, 2006 yılından günümüze İngiltere Vizesi başvuruları ve vize reddi itirazı konusunda uzman danışmanlarıyla hizmet vermektedir. Her türlü soru ve görüşleriniz için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirsiniz.