İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Ücreti Neden Sürekli Değişiyor?

Okunma sayısı: 759
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere’de akrabaları bulunan kişilerin onları ziyaret etmelerine olanak veren bir Ziyaretçi Vizesi türüdür.

İngiltere’de süresiz oturum hakkı olan veya İngiltere vatandaşı olan akrabalarının ziyaretine gitmek isteyen kişinin bu vize türü başvurusu için gerekli bir harç ücreti vardır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ücreti dolar kurundaki değişimlere bağlı olarak sürekli farklılık göstermektedir. Bu değişimlerin aralıkları dolar kurundaki düzensizlikler nedeniyle net tespit edilememektedir.

Bu yüzden İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ücreti, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar listesi ve daha birçok konuda güncel bilgiler için uzman danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi konusunda bilgi almak için sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurunuzu bizimle yapmaya karar vermeniz halinde uzmanlarımızdan gerekli evraklar listesini temin edebilirsiniz.

Başvuru sürecinde danışmanlarımızdan aldığınız evrak listesini eksiksiz ve doğru bilgilerle hazırlayarak, İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuru formunu doldurup, başvuru için gerekli dilekçe ve niyet mektuplarını hazırlayıp, davet mektubu ve sponsorluk belgelerini tamamladıktan sonra İngiltere vizesi başvuru merkezlerinden uzmanlarımız başvuru sahipleri adına randevu alacaktır.

Randevu gün ve saatinde başvuru dosyanızı ve biyometrik bilgilerinizi (fotoğraf, parmak izi, göz taraması) görevlilere vermelisiniz.

İngiltere İstanbul Konsolosluğu tarafından değerlendirilecek olan başvurunuzun sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde belli olabilecek olup bu süre İngiltere Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.

İngiltere vizesi sonucu olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. Çeşitli sebeplerle alabileceğiniz İngiltere vizesi reddi ile karşılaşmamak için uzman danışmanlardan bilgi ve danışmanlık almanızda fayda vardır.

Firmamız uzmanları İngiltere vizesi türlerine başvuru yapmak isteyen bireylere detaylı bilgilendirme yapabilecek olup başvurunuzu bizimle yapmanız halinde başvurunun başından sonuna kadar sizlere destek olacak ve başvurunun olumlu olmasını sağlayabilecektir.

Firmamız uzmanlarıyla iletişime geçerek İngiltere Aile Ziyareti Vizesi fiyatları, Vize türleri ve vize reddine itiraz konusunda bilgi alabilirsiniz. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı için tıklayınız.