İngiltere Ziyaret Vizesi için Gerekli Evraklar Listesi Kimden Alınır?

Okunma sayısı: 765
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Ziyaretçi Vizesi sonuçlarının olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru dosyasına koyulacak belgelerin eksiksiz, doğru ve inandırıcı olmalıdır.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgelerin listesini uzman danışmanlardan temin edebilir, vizenizin olumlu sonuçlanma ihtimalini artırmak istiyorsanız profesyonel danışmanlık için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli belgeler hazırlanmaya başlanmadan önce başvuru sahibinin bu vizenin alt kategorilerinde bulunan vize türlerinden hangisinin kendisine uygun olduğunu tespit etmesi gerekir.

Bu vize türlerinden bazıları; Turistik Ziyaret Vizesi, Akademik Ziyaret Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi, İş Ziyareti Vizesi vb. Bu türlerden biri doğru tercih edildikten sonra belgeler uzman danışmanların vereceği liste ile doğru ve eksiksiz şekilde hazırlanmaya başlanabilir.

Bu belgelerin tam listesi hakkında bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz. 

İngiltere vizesi başvurularınızda olumsuz sonuçla karşılamamak için doğru adımları atmalısınız. Bu doğru adımlardan en önemlisi İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli evrak dosyasının eksiksiz ve doğru şekilde hazırlanmasıdır.

Vize başvurularında eksik evrak bulunması değerlendirme kapsamında başvuru sahibinin ret cevabı almasına neden olabilmektedir. Başvuru dosyanızda eksik evrak bulunması, başvurunuz ‘kesinlikle reddedilecek’ anlamına gelmemektedir. Vize memurları ret verme gerekçelerinin hakkaniyetli olmasını gözetmektedir.

Ancak eksiksiz ve tamamlanmış bir başvuru dosyası ile vize reddi alma ihtimalinizi en aza indirmek hem mali açıdan hem de zaman açısından fayda sağlayacaktır.

Başvuru dosyanıza ekleyeceğiniz belgeler inandırıcı ve ikna edici olmalıdır. Bunun yolu da başvuru dosyanıza doğruluğundan emin olduğunuz belgeleri koymanızdır. Bunlara örnek olarak;

-başvuru formu,

-adli sicil kaydı,

-eğitim, iş yeri bilgileri,

-maaş bordrosu,

-varsa sponsor olan kişi veya kurumun bilgileri,

-banka hesap bilgileri,

-varsa İngiltere’de akrabanın davetiye mektubu,

-dilekçe ve niyet mektupları vb. verilebilir.

İngiltere’de uzun süreli eğitim almak isteyen bireyler profesyonel eğitim danışmanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvurusu ve vize retlerine itiraz kapsamında danışmanlık almak istiyorsanız danışman kadromuzla iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan profesyonel hizmet alarak vize başvurularınızın olumlu sonuçlanma ihtimalini artırabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli belgeler çeşitli dönemlerde İngiltere göçmenlik kanun ve yönetmeliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Dolayısıyla başvuru dosyanıza koyacağınız belge listesi sürekli güncellenmektedir. En güncel İngiltere Ziyaretçi Vizesi gerekli belgeler listesine ulaşabilmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.