İngiltere Ziyaretçi / Turist Vize Ücretlerine Zam!

Okunma sayısı: 5944
Güncellenme Tarihi:

Her yıl Birleşik Krallık'ta mali yılın sona ermesini takiben İngiltere vizesi başvuru harçlarında değişiklik yapılmaktadır. 

İngiltere Hükümeti vize ücretlerinde Türkiye'den yapılacak başvurular için artışa gitmeyi planlıyor. İngiltere vizesi türlerinin tamamının bu zamdan etkileneceği tahmin ediliyor.

Bu bakımdan turistik, ziyaret veya bir başka amaçla İngiltere'ye gitmek isteyen kişilere güncel ve gerçeğe uygun vize harcı ücretlerini uzman danışmanlardan öğrenmelerini tavsiye ediyoruz.

İngiltere vizesi ücretleri İngiltere’de mali yılın sona ermesini takiben dolar kurundaki artış ve azalışa göre İngiliz makamlarınca karar verilen ve değiştirilen başvuru harçlarıdır.

Vize ücretlerinin değişken olması sebebiyle başvuru sahiplerinin internetteki çeşitli sitelerden yapacağı araştırmalarda edindiği bilgiler eksik, hatalı ve güncelliğini yitirmiş olacaktır.

Bu sebeple İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan bireylerin İngiltere vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlardan ve profesyonel danışmanlık şirketlerinden destek alması önerilmektedir.

Firmamız danışmanları yılların deneyim ve bilgi birikimiyle, İngiltere vizelerinin güncel fiyat bilgisi vermenin yanı sıra başvuru sahiplerine profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Danışmanlarımızla çalışmaya karar verdiğinizde başlatacağınız başvuru işlemleri, uzmanlarımız baştan sona takip etmesi ve İngiltere başvurularınızda en güncel bilgileri sayesinde büyük oranda olumlu sonuçlanabilecektir.

Vize reddi alındığı takdirde İngiltere vize reddine itiraz kapsamlı çeşitli itiraz yollarına başvuru yapılabilecek, olumsuz sonuca neden olan konu hakkında ek evraklar talep edilerek ve eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlanıp sonucunuz olumluya çevrilebilecektir. 

İngiltere İstanbul Konsolosluğu İngiltere vizesi başvurularının değerlendirmesi yapan tek temsilci olarak görev yapmaktadır. Ancak İngiltere'nin hiçbir yabancı ülke temsilcilikleri İngiltere vizesi başvuru işlemleri hakkında bilgilendirme yapmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında alanında uzmanlaşmış danışmanlarla yola çıkılması vize alma ihtimalini yükseltebilecek ve vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecektir. 

İngiltere vize türleri, vize ücretleri ve gerekli evraklara dair bilgi için bizimle irtibata geçebilir veya Londra, Ankara ve İstanbul bulunan ofislerimize gelerek İngiltere vize başvuruları alanında uzman danışmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz. 

Vize başvurusu hakkında daha geniş çapta bilgiye İngiltere Ziyaretçi Vizesi sayfasından ulaşabilirsiniz.