İngiltere Ziyaretçi Vizesi Alamayanlar Ne Yapmalıdır?

Okunma sayısı: 799
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Ziyaretçi Vizesi, İngiltere’de yaşayan aile bireylerini ziyaret etmek, turistik amaçlı bir geziye katılmak, tıbbi tedavi almak, eğitim almak gibi birçok konuda İngiltere ziyaretiniz için düzenlenmiş bir vize türüdür.

Kendi içinde Turist/Genel Ziyaretçi Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi, Öğrenci Vizesi gibi birçok dallara ayrılan bu vize türünün başvuru süreci komplike bir yapıdadır. Bu sebeple alanında uzman bireylerden destek alınması oldukça faydalı olabilecektir. 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi alamayanlar ne yapmalıdır? sorusunun cevabı çok çeşitli olabilmektedir. Bazen başvuru sahibinin danışman yardımı almadan başvuru dosyasını eksik hazırlaması bazen de kendisinin bile belgelerinde bulunan nedenlerle vize memuru vize reddi verebilmektedir.

Ancak bu, bir daha İngiltere Ziyaretçi Vizesi alınamayacağı anlamına gelmez. İngiltere vizesi reddi alan bireylerin vize reddine itiraz hakları mevcuttur. 

Uzman danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan firmamız vize reddine itiraz başvurusu yaparak olumsuz sonucu yüksek oranda olumluya döndürebilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusunu danışmanlarımınızla yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımız, başvuru işlemlerini başlatarak, gerekli evraklar listesini verecektir.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuru belgeleri eksiksiz olarak tamamlanacak, tercümesi gereken belgelerin tercümesi yaptırılacak, başvuru formu doldurulacak, dilekçeler yazılacak, niyet mektupları da yazılarak başvuru dosyası tamamlancaktır.

Başvuru merkezinden uzmanlarımız aldığı randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerinizi teslim edeceksiniz. Başvuru sonucu ortalama 15 iş günü içerisinde gelecektir.   

Başvuru sonucu olumlu olabileceği gibi olumsuz da olabilir. İngiltere vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler olumsuz sonucun olumlu olabilmesi için uzmanlarımızla irtibata geçebilirler. İnglitere vizesi retlerine itiraz yolları hakkında bilgi için tıklayınız.

Yıllardır deneyimli uzman ve danışmanlarımızla vize reddine itiraz başvurusunu bizimle yapmaya karar vermiş bireylerin olumsuz sonucunu büyük oranda olumluya çevirerek İngiltere’ye seyahatlerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Firmamız 2006 yılından günümüze İngiltere Vizesi başvuruları ve vize reddi itirazı konusunda uzman danışmanlarıyla hizmet vermektedir. Her türlü soru ve görüşleriniz için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı ile irtibata geçebilirsiniz.