İngiltere Ziyaretçi Vizesi için Gerekli Belgeler Eksik Olursa Ne Olur?

Okunma sayısı: 779
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Ziyaretçi Vizesi İngiltere’de turistik amaçlı bir geziye katılmak, eğitim almak, İngiltere’de yaşayan aile üyelerini ziyaret etmek gibi birçok konuda İngiltere’ye giriş çıkışlarınız için düzenlenmiş bir vize türüdür.

Kendi içinde Turistik/Genel Ziyaretçi Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi, Öğrenci Vizesi gibi birçok kategorilere ayrılmıştır ve her bir vize türünün başvuru süreci komplike bir yapıdadır.

Başvuru işlemlerini uzmanlarımızla yapmaya karar veren bireylerin yapması gereken ilk şey seyahat amacına uygun vize türünü belirlemektir.

Daha sonra kişinin İngiltere Vizesi konusunda uzman danışmanlardan edineceği başvuru türünün gerektirdiği belgeler toplanmaya başlanacaktır. 

İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler hazırlanırken başvuru sahiplerinin herhangi bir profesyonel yardım almaması veya konunun uzmanı olmayan kişilerin yönlendirmesi nedeniyle vize başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır.

Vize başvuru evraklarına örnek olarak;

-maaş bordrosu, banka hesap bilgileri vs.,

-varsa sponsor olan kişi veya kurumun bilgileri,

-başvuru formu,

-adli sicil kaydı,

-eğitim, iş yeri bilgileri,

-dilekçe, niyet mektubu, davet mektubu vb. verilebilir.

Vize türünüze uygun olmayan evrakların varlığı, yanlış vize türüne başvurmuş olmanız, yanlış vize başvuru formunu doldurmuş olmanız da vize reddi almanıza sebep olabilecek nedenler arasındadır.

İngiltere Vize Reddi alma olasılığınızı azaltmak istiyorsanız danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere vizesi retlerine itirazlar için tıklayınız.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgelerle ilgili bir durumdan kaynaklanan vize reddi sonucu, uzman danışmanlarımız tarafından incelenip ve vize başvurusunun yeniden değerlendirilmesi talebiyle vize reddi itirazı yapılarak genellikle olumluya çevrilmektedir.

Bu başvuru sürecinde atılması gereken adımları doğru atıp başvurunuza kabul alabilmek için uzman danışmanlarımızdan edinebileceğiniz İngiltere Ziyaretçi Vizesi için gerekli tüm evrakların dosyanızda eksiksiz bulunmalıdır. İngiltere Ziyaretçi Vizesi evrakları için TIKLAYINIZ.

İngiltere Vizesi başvuruları ve vize reddi itirazı konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla 2006 yılından beri başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz.