Anasayfa -> Sıkça Sorulan Sorular -> İngiltere Ziyaretçi Vizesi Ücretleri Nasıl Belirlenir?

İngiltere Ziyaretçi Vizesi Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-22 14:45:02

İngiltere Ziyaretçi Vizesi ücretleri, İngiliz makamlarınca her yıl mali yılın sonu 5 Nisan’da değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik dolar kurundaki inişler ve çıkışlar baz alınarak yapılmaktadır.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi kendi içinde belirli vize türlerine ayrılmıştır. Turist/Genel Ziyaretçi Vizesi, Öğrenci Vizesi, Akademik Ziyaretçi Vizesi vb. gibi ayrılan bu vize türü için konusunda detaylı bilgi için İngiltere Ziyaretçi Vizesi tıklayınız.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuru ücretleri her yıl İngiltere İçişleri Bakanlığınca sterlin olarak belirlenmektedir. Ancak dolar kurundaki değişikliklere göre düzenlenen bu ücretler başvuru merkezi makamlarınca dolar türünden kabul edilir, başvuru sahibi tarafından Türk Lirası olarak ödenir.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi ücretleri konusu İngiltere’yi ziyaret etmek isteyen herkes tarafından merak edilmektedir.

Bu ücretlerin her yıl düzenli aralıklarla İngiltere makamlarınca değiştirilmesi ve internette İngiltere Ziyaretçi Vizesi ücretleri konusunda güncel bilgilerin yer alması başvuru sahiplerinin kafasını karıştırmaktadır.  İngiltere vize türlerinin ücret bilgisi, vize başvuru prosedürleri ve vize başvuru şartları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Uzmanlarımız 2006’dan beri İngiltere vizesi ve göçmenlik düzenlemeleri üzerine profesyonel hizmetler vermektedir. Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizden birini ziyaret ederek yüz yüze görüşme sağlayabilir, İngiltere Vize Danışmanlık Hattı ile telefon bağlantısı sağlayabilirsiniz.

"İngiltere Ziyaretçi Vizesi Ücretleri Nasıl Belirlenir?" sayfası 637 defa okundu