İngiltere Ziyaretçi Vizesi Ücretleri Nasıl Öğrenebilirim?

Okunma sayısı: 779
Güncellenme Tarihi:

İngiltere Ziyaretçi Vizesi aile üyelerini ziyaret etmek, turistik amaçlı bir geziye katılmak, sanatsal bir sergiye gitmek, tıbbi tedavi almak, spor müsabakalarına katılmak, eğitim almak gibi çok çeşitli konularda, 6 ay, 2-5 yıl veya 10 yıllık süreler içerisinde İngiltere’ye giriş ve çıkışlarınız için kullanacağınız vize türüdür. İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerini öğrenmek için İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvuru tıklayınız.

Kendi içinde Turistik/Genel Ziyaretçi Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi, Öğrenci Vizesi gibi birçok dallara ayrılan bu vize türü başvuruları, gerekli evrakları, başvuru takibi gibi süreçler zor ve karmaşık bir yapıdadır.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvurularınızda kabul alma şansını artırabilmek için bu karmaşık yapı konusunda uzman danışmanlardan yardım alabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi almak isteyenler uzmanlarımızla ile irtibata geçerek başvuru işlemlerini başlatabilir.

İngiltere Ziyaretçi vizesi ücretleri, İngiltere’de her yıl 5 Nisan mali yılın sonunda değişiklik göstermektedir. Yani bir yıl belirli olan bir ücret diğer yıl artabilir veya azalabilir.

Bu değişim İngiltere tarafından sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen, dolar kuru üzerinden yapılmaktadır.

Başvuru merkezi tarafından dolar olarak alınmaktadır ancak başvuru sahibi tarafından Türk lirası olarak ödeme yapılmaktadır.

Çeşitli internet adreslerinde yazan ücretlerin güncelliğini yitirmesi nedeniyle İngiltere Ziyaretçi vizesi ücretleri hakkında güncel bilgi için danışmanlarımızla ile irtibatta olunması gerekmektedir.

İngiltere’ye ziyaretçi olarak gidecek olan bireylere bazı vize türleri kısa süreli de olsa eğitim hakkı vermektedir.

Ancak İngiltere’de uzun süreli eğitim almak isteyen bireyler İngiltere yurt dışı eğitim danışmanları ile irtibata geçerek İngiltere’de eğitim programları hakkında bilgi alabilir, başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıda bir sürece sahiptir. İngiltere vizesi başvurlarında alanında uzman danışmanlarımızdan destek alınması vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecektir.